Showbizz


Ledri Vula poston foton me vogëlushen Poem Blu

Postuar nga admin

25th March 2021

Reperi i njohur Ledri Vula dhe Sara Hoxha u bënë prindër për herë të parë para pak kohësh.

E siç duket edhe në postimet në rrjetet sociale, çifti është duke shijuar periudhën më të bukur, atë të prindërimit duke i kushtuar kohë të voglës së tyre Poem Blu.

Ledri Vula ka postuar një foto në Instagram me vajzën e tyre, e cila mban veshur një kostum me lepurush. Reperi ka shkruar krahas fotos “Lepri Vula” , duke e shoqëruar me një emoji karrote, ku ka marrë dhe shumë komente të ëmbla për vogëlushen.