Showbizz


Leonora Jakupi ndryshon look dhe duket si Britney i kohëve të arta

Postuar nga admin

17th September 2021

Sapo pamë fotot e reja Leonora Jakupit, ai që na erdhi në mendje ishte imazhi i Britney Spears në këngën që e bëri të njohur në fillimet e saj “Hit me baby one more time”. Bionde, me dy gërsheta anash, Leonora dukej më fresh se kurrë.
Këngëtarja nga Drenica mban veshur një palë bikini të markës “Dior” kombinuar me një kapele nga e njëjta markë, syze dielli dhe sipër mban një këmishë të bardhë të vendosur.

Kohë pushimesh kjo për Leonorën, e cila ka kohë që nuk ka lançuar ndonjë projekt të ri si artiste. Por ama lajme për look-un e saj mund të bëjmë!