Showbizz


Lidhja me Butrint Imerin, flet Kiara Tito

Postuar nga admin

7th July 2021

Kiara Tito dhe Butrint Imeri do të mbeten gjithmonë një nga dyshet më të komentuara në shoëbizin shqiptar. Lidhja e tyre prej disa kohësh ka zgjuar gjithmonë shumë kuriozitet.

E ftuar së fundmi në Express Rozë, Kiara u pyet nëse do të zbulonte njëherë e mirë historinë me këngëtarin.

“Mendoj se kjo pyetje do të vazhdojë të më bëhet për aq kohë sa do jem pjesë e televizionit, nuk dua të flas sepse është një gjë që i ka ikur vlera”.

Për herë të fundit ajo tha se nuk ka pas asnjë histori mes tyre.

“Realisht nuk ka pas dhe shpresoj mos të më bëhet më kjo pyetje sepse nuk dua të flas për këtë temë”.