Showbizz


“Limiti i shpejtësisë 35”, Jonida Maliqi feston ditëlindjen.

Postuar nga admin

26th March 2018

Jonida Maliqi sot ka një arsye madhore për të festuar! Këngëtarja e njohur ka ditëlindjen! Njoftimin e ka dhënë vet ajo mëngjesin e sotëm, teksa ka shpërndarë në profilin e saj në instagram një foto me një gjetje pikante. “Speed limit 35” ose e thënë ndryshe “Limiti i shpejtësisë 35”.

Pra, siç kuptohet edhe nga shënimi, ajo do të fikë sot në tortën e ditëlindjes plot 35 qirinjë. Ndërsa,  më parë në instastory ajo ka postuar një tjetër deklaratë, ku ndër të tjera shkruan.

“Prej pesë vitesh kam ndarë me ju disa nga momentet më jetësore të përditshmërisë sime duke ju pasur më pranë dhe duke më frymëzuar dita ditës me mbështetjen tuaj ndaj sot dua t’ju falënderoj nga zemra. Mars 2013. Postimi im i parë në instagram 350k ndjekës real. Dhe sot bëj 35 vjet që marrë frymë falë Zotit! Urimet tuaja më shtojnë jetën”!