Showbizz


Majku dhe Melita Nushi, për pushime në Austri

Postuar nga admin

12th January 2018

Majk ka qenë vitin e kaluar një ndër këngëtaret më t ë përfolur në mediat rozë shqiptare.

E gjithë kjo në saje të djalit të lindur nga një lidhje jashtëmartesore me Majlinda Zekën.Por, reperi kohët ka mohuar romancën e re me bukuroshen tjetër prishtinase Melita Nushi.

Mediat kane arritur të sigurojnë disa imazhe fotografike teksa dyshja shihet në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës, “Adem Jashari”.

Destinacioni i ardhshëm i dyshes mësohet se do të udhëtojë qyteza e Welsit të Linzit së Austrisë.

Reperi do të perfomojë në një prej klubeve shqiptare të kësaj qyteze dhe më pas besohet se do të shijojnë disa ditë pushimi të dimrit në alpet austriake.

Majku është duke punuar në projekte të reja muzikore, të cilat do t’i sjell gjatë këtij viti.