Showbizz


“M’flen në shpirt”, publikohet kënga e re nga Lind Islami dhe Venera Lumani.

Postuar nga admin

14th August 2019

Dashuria e tyre lindi gjatë spektaklit “The Voice of Albania” dhe që atëherë çifti është i pandarë në jetën personale dhe profesionale.  Bëhet fjale për dy këngëtarët e njohur, Lind Islamin dhe Venera Lumanin, të cilët  kanë publikuar bashkëpunimin e tyre të radhës. “M’flen në shpirt”, mban titullin kënga më e re e dyshes së njohur. Për tekstin e këngës janë kujdesur artistët së bashku, teksa kompozimin e ka bërë Lind Islami.