Showbizz


Miriam Cani dhe Alban Skënderaj zbulojnë datën e publikimit të këngës

Postuar nga admin

24th November 2021

Çifti më i dashur në skenën shqiptare, Miriam Cani dhe Alban Skënderaj, kanë gati projektin e ri muzikor. Ata ka publikuar një video të shkurtër në Instagram, duke paralajmëruar bashkëpunimin e radhës.

Ky bashkëpunim do të publikohet më 25 nëntor, në orën 18:00, ndërkohë që është finalizuar edhe me videoklip.

Fansat mezi po presin, pasi kënga e fundit e tyre “Duam” rezultojë një hit i vërtetë.