Showbizz


Miriami dhe Albani i bëjnë dhuratën plot nota Duam-it në ditëlindjen e tij të parë

Postuar nga admin

14th January 2021

Dita e sotme është e veçantë në familjen Skënderaj, pasi djali i Miriamit dhe Albanit feston 1-vjetorin.

Nuk kishte se si kjo ditëlindje e parë e Duamit të kalonte pa një surprizë, siç dinë vetëm prindërit e tij ta bëjnë.

Ka qenë babi Albani që ka shkruar këngën “Sa shumë të dua” dedikuar princit të vogël dhe mami Miriami e ka kënduar me zërin e saj të ëmbël.
Kjo e fundit e ka publikuar pak më parë me një videoklip të thjeshtë, ku shfaqet një foto teksa mban në krah vogëlushin.

“Gezuar ditelindjen tende te pare dashuria ime.

Kete kenge te thjesht por te sinqert mami e kendoi me shume dashuri.

Nje dhurate me tinguj zemre per ty.

Te dua Duam ”, ka shkruar Miriami krahas këngës në rrjetet sociale.