Showbizz


Ndodhet larg saj, Ledri Vula publikon foton më të ëmbël me të bijën

Postuar nga admin

25th January 2021

Pak ditë më parë, Ledri Vula udhëtoi drejt Kosovës ndërsa partnerja Sara Hoxha dhe vogëlushja e porsalindur kanë qëndruar në Gjermani. Megjithatë, ai nuk është shkëputur për asnjë moment nga dy personat e tij më të rëndësishëm pasi qëndron vazhdimisht në komunikim me to.

Së fundmi, reperi ka ndarë një moment të ëmbël në rrjete sociale me të voglën, ku shfaqet shumë i lumtur ndërkohë që Poem shikon nga kamera. “Syni babit”, ka shkruar Ledri përkrah fotos shumë të ëmbël. Ndërkohë, as prindërit e Ledrit nuk kanë mundur ta takojnë ende vogëlushen.

E ëma e tij, Xheraldina ka treguar se adhuron ta thërrasë Poi të voglën e tyre. Ajo gjithashtu publikoi dhe një imazh prekës, në të cilën shihej babai i reperit, Agroni i cili mbante në kompjuter fotografinë e mbesës.