Showbizz


Nënë për herë të parë, blogerja e njohur shqiptare na tregon bebin

Postuar nga admin

19th August 2021

Anxhelina Kotorri është bërë nënë për herë të parë. Lajmin e ëmbël e ka bërë me dije vetë blogerja përmes një postimi në rrjete sociale. Ajo ka publikuar një fotografi të bebushit të porsalindur dhe disa të tjera ku shihet me partnerin duke u përgatitur për në spital.

“Dhe ja ku jemi. Baby D.”, ka shkruar blogerja duke zbuluar kështu se emri i vogëlushit nis me shkronjën D por duke mos dhënë detaje të tjera.