Showbizz


Nga kënga e re te bashkëpunimet, Ronela Hajati zbulon detaje të reja nga albumi

Postuar nga admin

9th November 2021

Pas një mungesë një vjeçare, Ronela Hajati u rikthye fuqishëm me projekte muzikore. Këngëtarja ka punuar për albumin e saj të ri, Rron, dhe disa këngë që janë pjesë e tij i ka publikuar. Ajo pritet të sjellë gjithashtu dhe pjesën e dytë të albumit, për të cilën ka dhënë shumë pak detaje.

Së fundmi, gjatë një bashkëbisedimi me ndjekësit në Instagram, Ronela ka zbuluar se një prej projekteve të reja, Larg, do të publikohet në fillim të vitit që vjen. Ajo treguar se në pjesën e dytë të albumit, do të ketë bashkëpunime por duke mos treguar emra.