Showbizz


Një këngë bashkë e motrave Istrefi, Era publikon pjesë nga xhirimet.

Postuar nga admin

15th March 2019

Prej kohësh motrat Istrefi kanë lajmëruar se do të vijnë për herë të parë me një këngë bashkë. Edhe pse janë treguar shumë të rezervuara me detajet e kengës dhe se kur do të publikohet, ishte Era ajo që bëri të ditur se tashmë projekti muzikor do të vijë shumë shpejt. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Era ka lajmëruar se tashmë xhirimet kanë përfunduar, duke zbuluar prapaskenat e filmimeve.