Showbizz


Noga merr dozën e dytë të vaksinës anti-covid

Postuar nga admin

25th June 2021

Reperi Agon Abdullahu i njohur me emrin e artit Noga, ka marrë dozën e dytë të vaksinës kundër COVID-19.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë artisti, i cili e ka postuar këtë moment në Instastory. Vihet re që Noga ka marrë marrë vaksinën Pfizer pas dozës së parë pak kohë më parë.

Kujtojmë se reperi vitet e fundit nuk ka qenë aktiv me projekte të reja dhe nuk ka dhënë ndonjë shenjë për t’iu rikthyer muzikës.