Showbizz


Noizy rrëzohet nga skena, ndërhyjnë truprojat

Postuar nga admin

23rd July 2021

Reperi “Noizy” ka pësuar një incident gjatë një përformance live në një diskotekë në Prishtinë.

Teksa këndonte Noizy ka rënë nga skena. Është dashur ndërhyrja e truprojave që ta tërheqin dhe ai të ngjitet sërish në skenë. Fatmirësisht ai nuk është lënduar.

Ndërkohë episodi në fjalë është shpërndarë me shpejtësi në mediat sociale.