Showbizz


Nora Istrefi, bën ndryshimin e papritur në ‘look’.

Postuar nga admin

13th November 2020

Këngëtarja seksi, Nora Istrefi është dalluar gjithmonë për ndryshimet e shpeshta në look. Së fundmi, ajo ka vendosur të ndryshojë pamjen e saj.

Ndonëse një detaj i vogël, baluket e prera i kanë dhënë Norës tjetër pamje e tjetër nur.

Nora ka darkuar mbrëmë me motrën e saj, Erën dhe gjatë mbrëmjes kanë publikuar foto e video, të lumtura në shoqërinë e njëra-tjetrës.

Këngëtarja shfaqet me look-un e saj të ri dhe Era e ka filmuar vazhdimisht duke treguar se i pëlqen shumë e motra me këtë pamje.