Showbizz


Nora Istrefi shfaqet pa “make up”, si duket këngëtarja

Postuar nga admin

28th December 2020

Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, tërheq gjithmonë vëmendjen me fotot që publikon.

Së fundmi, ajo ka ndarë në Instastory me ndjekësit e saj një foto të fytyrës, në të cilën shfaqet si rrallëherë pa grim. Vihet re që këngëtarja duket po aq e bukur dhe e freskët si në ccdo dalje publike.

Nora nuk ka qenë aktive këto kohë me ndonjë projekt muzikor, por ka paralajmëruar se shumë shpejt do të sjellë një album.