Showbizz


Orinda dhe Turi bëhen prindër. E gjeni dot çfarë emri i vendosën?

Postuar nga admin

15th July 2021

Pritja ka marrë fund. Orinda dhe Turi janë bërë prindër për herë të parë. Orinda ka sjellë sot në jetë vajzën, të cilën çifti e ka pagëzuar me emrin Atara.

Lajmin e ka bërë publik i pari Turi, i cili ka postuar edhe foton e tij të parë me vogëlushen në krahë.

“Atara, lëre Tik Tok-un, vrap gjumë tani!”– shkroi Turi pas fotos së ëmbël me vogëlushen që sapo ka përshëndetur botën.