Showbizz


Oriola Marashi ka një mesazh publikisht pas humbjes së personit të shtrenjtë

Postuar nga admin

6th July 2021

Pak ditë më parë, modelja Oriola Marashi humbi një person shumë të shtrenjtë të familjes, gjyshin. Ajo postoi një foto me emoji me lot në sy ku shkruante “U prehsh në paqe gjyshi im”.

Ndërkohë që kanë kaluar pak ditë nga humbja në familjen e saj, modelja e njohur duket se e ka marrë veten dhe është ndjerë gati për të reaguar në rrjetet sociale.

Ajo ka dhënë një mesazh për të gjithë në InstaStory teksa ka shprehur falenderimin për ngushëllimet.