Showbizz


Pasi konfirmoi lidhjen në koncert, reperin e njohur shqiptar e pret fejesa

Postuar nga admin

4th April 2018

Jeta e reperit të njohur Majk është kthyer në një telenovelë. Pas lidhjes me Majlinda Zekën, ndarjes, djalit të tyre Roan, tashmë është koha për të folur për një tjetër etapë në jetën e këngëtarit nga Kosova.

Ai është në një lidhje të re me Melita Nushin. Konfirmimin e lidhjes e ka bërë në një mënyrë shumë të bukur duke ndalur një koncert në Tiranë dhe duke i dhuruar lule të dashurës së tij. Por nuk mbaron me kaq. Burime pranë çiftit kanë konfirmuar se ata së shpejti do të fejohen. Mesa duket gjërat mes Majk dhe Melitës janë bërë serioze.