Showbizz


Pengu më i madh i Sabri Fejzullahut

Postuar nga admin

18th June 2021

Këngëtari kosovar, Sabri Fejzullahu, gjatë karrierës së tij ka arritur të kontribuoj shumë duke sjellë këngë të shumta.
Secila këngë i është vlerësuar nga publiku, për të cilët është shprehur gjithmonë falënderues, shkruan Indeksonline.
Në një intervistë, Sabriu ka folur më shumë për karrierën e tij duke treguar edhe çka i ka mbetur peng.
Bëhet fjalë për këngën “Ma ke prish gjumin e natës”, në bashkëpunim me Ledina Çelon.Artisti u shpreh se nuk e harron faktin që ky bashkëpunim nuk u vlerësua nga juria e festivalit.
Ai u shpreh mirënjohës që është vlerësuar dhe pëlqyer shumë nga publiku.