Showbizz


“Po kërcen aty brenda”? Sara Hoxha publikon videon që na ëmbëlsoi ditën…

Postuar nga admin

2nd December 2020

Sara Hoxha dhe Ledri Vula prej kohësh kanë qenë kryefjalë ë e mediave rozë, ata tashmë po presin me padurim të bëhën prindër për herë të parë.

Mami Sara ka treguar se po e ëndërron pafund momentin kur do të marrë të voglën në krahët e saj, ndërsa në rrjete sociale ka ndarë herë pas here me ndjekësit ecurinë e shtatzënisë së saj.

Sara ka publikuar videon më të bukur të barkut ku lëviz bebushja e saj.

Ajo lëviz aq shumë, sa e bën partneren e Ledrit të mendojë se e bija “po kërcen” aty brenda.

“Cfarë po bën ajo aty brenda? Po kërcen?”- shkruan Sara krahas videos që na e ëmbëlsoi ditën!