Showbizz


Provokon Arjola Demiri. Foto të guximshme

Postuar nga admin

26th July 2021

Arjola Demiri është një ndër aktoret më të dashura të ekranit shqiptar. Aktorja është nënë e tre fëmijëve dhe gjithmonë ka treguar gjithmonë lidhjen e fortë që ka me ta.

Por përveçse një aktore e talentuar, Arjola ka tërhequr gjithmonë vëmendjen për bukurinë e saj. Së fundmi, aktorja nga Tropoja ka surprizuar ndjekësit me disa fotografi që ka publikuar në rrjete sociale.

Ajo shfaqet tepër joshëse ndërsa ka vënë në pah linjat trupore.