Showbizz


Pse janë bashkë Flori Mumajesi dhe Anxhelina Hadërgjonaj?

Postuar nga admin

7th July 2021

Prej dy javësh, nuk ka vend në Shqipëri që dëgjohen ritmet e këngës së kënduar nga Bruno, Klajdi dhe Flori, “Nina”.

Mirëpo, ky i fundit përmes një video të postuar para disa orësh në Instastory, ka zbuluar se “Nina 2” është rrugës. Në video shihet në studion e “ThreeDots”, këngëtarja e njohur, Anxhelina Hadërgjonaj me Brunon.

Ndërsa Flori nuk ka zbuluar më shumë se çfarë po përgatisin, por ka shkruar thjesht “Nina 2”.

Ky “paralajmërim” ka entuziazmuar të gjithë fansat, të cilët mezi po presin të kërcejnë në ritmet e hitit më të ri.