Showbizz


Publikohet dueti i shumëpritur i Noizit dhe Arilenës

Postuar nga admin

9th July 2021

Arilena Ara dhe Noizy kanë lançuar këngën e tyre më të re, e cila ka për t’u kthyer menjëhjerë në hitin e verës.

Dyshja kanë kanë publikuar sot videoklipin e “Murderer”, pjesë e të cilit janë edhe disa aktorë të tjerë të cilët realizojnë ngjarjen. Kënga flet për një lidhje toksike, ku partneri është “vrasës” i zemrës së vajzës e pavarësisht kësaj, ajo vazhdon ta dojë.

Bashkëpunimi i dyshes është pjesë e albumit më të ri muzikor të Arilenës me titullin “POP ART”, që do të publikohet së shpejti.