Showbizz


Publikohet momenti kur Ledri u bë baba dhe ndjesitë që ai po përjeton

Postuar nga admin

15th December 2020

Ditën e djeshme, reperi Ledri Vula dhe partnerja e tij, Sara, janë bërë prindër për herë të parë. Kjo e fundit ka sjellë në jetë një vajzë, emri i së cilës nuk është bërë ende publikë.

Pasi vetë çifti ka nuk ka bërë ende asnjë gjë publike në rrjetet sociale, por miqtë e tyre po.

Pasi lindi vajza, Ledri ka ndarë lajmin e bukur me një nga shokët e tij Rron Kajtazi. Ai e ka publikuar një foto në rrjetin e tij social nga momenti, kur reperi shfaqej i lumtur dhe i emocionuar për lindjen e vajzës.

Ndërkohë të gjithë janë kuriozë dhe në pritje të postimeve të para të çiftit.