Lajme


Rama publikon pamjet, parku i ri i fëmijëve në Tiranë është kaq i special

Postuar nga admin

2nd February 2022

Kryeminstri Rama mëngjesin e sotëm ka postuar në “Facebook” pamje nga parku i ri i fëmijëve që i kushtohet qarkullimit në rrugë. Projekti është realizuar nga Autoriteti Rrugor Shqiptar.

“Mirëmëngjes, dhe me parkun e ri të fëmijëve që i kushtohet qarkullimit në rrugë, realizuar nga Autoriteti Rrugor Shqiptar, ju uroj një ditë të mbarë”, ka shkruar Rama.