Lajme


Rekordi për nominimet Grammy, Basha uron Dua Lipën: Je krenaria jonë, gjithë Shqipëria është me ty!

Postuar nga admin

26th November 2020

Kreu i PD, Lulzim Basha ka uruar Dua Lipën për rekordin që ka thyer këngëtarja shqiptare duke u nominuar për 6 çmime Grammy.
Basha me një mesazh të përcjellë në Facebook
STATUSI NGA LULZIM BASHA
Urime divës shqiptare @dualipa për 6 nominimet #Grammy, përfshirë Albumin e vitit dhe Këngën e vitit! Je krenaria jonë, gjithë Shqipëria është me ty!