Showbizz


Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha kurorëzojnë dashurinë me martesë.

Postuar nga admin

13th July 2021

Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha kurorëzuan me martesë dashurinë e tyre 17-vjeçare. Çifti kanë bashkë një vajzë, Herën, por vendosën vetëm tani për një ceremoni private ku mblodhën të afërmit dhe miqtë e ngushtë.

Rezarta e dha lajmin pak ditë më parë, duke zbuluar se data e madhe do të ishte 12 korriku i këtij viti. Ceremonia është mbajtur dje dhe këngëtarja ka ndarë disa copëza në profilin e saj në Instagram.

Në një prej postimeve shfaqet Ermali me të ëmën. Këtë video Rezarta e ka mbishkruar me fjalët:

“Një princ rritet nga një mbretëreshë.”

Festa është mbajtur anës detit dhe dekori, me aq sa shihet në postime, ka qenë minimalist.

Rezarta ka ndarë edhe unazën e martesës, duke shkruar:

“Një dashuri, nga dashuria ime…”