Showbizz


Rikthehet Era Istrefi, çfarë po ndodh me këngëtaren?

Postuar nga admin

23rd March 2021

Era Istrefi është një nga këngëtaret shqiptare që ka arritur të bëhet pjesë e skenës ndërkombëtare.

Ajo së fundmi nuk ka qenë aktive me projekte të reja muzikore, por publikimet nga përditshmëria nuk kanë munguar aspak.

Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, bukuroshja ka bërë të ditur se është duke punuar në një studio muzikore. Ajo në Instastory e publikuar shihet e veshur me xhinse dhe me të zeza ndërsa është pranë një mikrofoni.

Ende nuk ka ndonjë detaj për projektin e ri, por fansat janë në pritje të lajmeve të reja nga këngëtarja.