Showbizz


Rikthehet Flori, jep një mesazh të rëndësishëm: Kam humbur çdo gjë, por…

Postuar nga admin

26th August 2019

Pas një mungese të gjatë në skenë por edhe në rrjetet sociale, kantautori Flori Mumajesi është rikthyer me një mesazh të rëndësishëm për ndjekësit e tij.

Me anë të një videoje në Instagram, ai thotë se u bë kohë pa postuar dhe ndoshta e ka humbur instinktin e postimeve.

“Kam humbur çdo gjë ndoshta, por nuk kam humbur diçka që është shumë e rëndësishme mirënjohjen dhe të jem falenderues gjithmonë ndaj jush, ndaj kujtdo që më ka dërguar mesazhe dhe urime ”, ka thënë ai në videon të cilën e gjeni më poshtë.

Flori ka paralajmëruar që nuk është kthyer fizikisht por do të sjell edhe këngë të reja.

Këngëtari thotë se motivimin për t’u rikthyer e ka gjetur tek personat të cilët e kanë motivuar dhe e kanë përkrahur.