Showbizz


Rita Ora publikon prapaskenat me ‘Vogue Australia’

Postuar nga admin

21st September 2021

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, së fundmi ka realizuar një fotosesion për revistën e njohur ”Vogue” të Australisë.

Fotografitë e saj për këtë revistë u komentuan jashtë mase nga fansat e këngëtares dhe jo vetëm.

Ora, tashmë ka publikuar edhe prapaskenat e këtj fotosesioni ku ndër të tjera shprehi mirënjohje për të gjithë ata që kanë punuar në këtë projekt.

https://www.instagram.com/p/CUDXkQgvlEv/?utm_source=ig_embed&ig_rid=8b913819-2182-445f-8bd9-59e15febd896

“Këto janë disa nga prapaskenat e fotosesionit për Vogue. Ekipi ishte i mrekullueshëm në provuam shumë gjëra të reja. Shumë dashuri për të gjithë që janë të përfshirë në këtë. Nëse më njihni, e dini që më pëlqen të eksperimentoj dhe të provoj gjëra të reja”, ka thënë tutje Ora.