Showbizz


Rita Ora tregon cfarë do të ndodh në Kullën Eiffel

Postuar nga admin

26th August 2021

Këngëtarja shqiptare me origjinë ndërkombëtare, Rita Ora ka lajmëruar ndjekësit e saj se do të performojë në Paris, në kullën Eiffel më 30 shtator.

Lajmin, artistja e ka shoqëruar dhe me një foto, në të cilën shfaqet e veshur me një këmishë nate mëndafshi ndërsa në duar mban një gazetë me titull “Lajmi i fundit, Rita Ora në Paris”.

Ndërkohë, 10% të ardhurave do të shkojnë për bamirësi në organizatën UNICEF, ku këngëtarja është ambasadore.