Showbizz


Robert Berisha prezanton për herë të parë vajzën e madhe

Postuar nga admin

28th February 2022

Jo të gjithë e dinë, por Robert Berisha ka një vajzë të madhe. Nuk dihet se kush është e ëma, pasi lidhja e saj me artistin ka zgjatur shumë pak dhe nuk ishte e njohur për publikun. Mirëpo, Aarona ka festuar ditëlindjen dhe mbushi 16 vjeçe.

 

Roberti e ka uruar duke postuar në Instastory një foto me të bijën. Ai e ka shoqëruar me një urim, ku shkruan: “Me vajzën time Aarona, urime ditëlindja e 16-të”.

Kujtojmë që Roberti ka edhe një vajzë nga martesa e tij me Nora Istrefin.