Lajme


Ronela Hajati tregon kush e pagëzoi dhe poashtu kuptimin e emrit të vet

Postuar nga admin

15th August 2018

Ajo nuk ka mundur ti ike trendit të fundit të yjeve shqiptare të komunikimit me fansat.

Ronela Hajati ka treguar disa prej pathënave, që mbase disa prej tyre nuk i kane ditur.

Një prej tyre është edhe emri i këngëtares, kush e ka pagëzuar dhe kuptimin e saj.

Bukuroshja ka treguar se emrin ia ka vënë i ati, ndersa ka të bëjë me bashkim të dy emrave.

’Emrin ma ka vendosur babai. Ronela do të thotë ‘Rron Ela’, ka shkruar në llogarinë personale në Istagram.