Showbizz


Ronela shfaqet “elektrizuese”

Postuar nga admin

2nd July 2019

Këngëtarja Ronela Hajati është e njohur për format e saj të bëshme, dhe për linja mjaft sensuale.

Ajo ka befasuar duke publikuar fotografi me bikini, dhe me një trup “bishë”.

E kthyer në super formë, Ronela pozon me bikini tejet të vogla.

Këto fotografi të sajat kanë marrë komente dhe pëlqime të shumta, duke u komplimentuar pa masë.

Për më tepër shfletoni fotogalerinë me fotot e këngëtares.