Showbizz


Rozana Radi kryen 2 teste për Covid, rezultati habit fansat

Postuar nga admin

7th December 2020

Këngëtarja dhe moderatorja, Rozana Radi i është nënshtruar dy testeve për Covid.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo përmes një postimi në rrjete sociale. Rozana tregon se në të parin ka rezultuar negativ, ndërsa në të dytin pozitive, gjë që i ka habitur fansat.

Artistja shprehet se për momentin është në gjendje të qëndrueshme shëndetësore dhe se shpreson që gjithçka të shkojë mirë deri në fund.

“Pas nje rezultati Negativ riperserita tamponin dhe…. POZITIV . Jam karantinuar dhe po marr mjekimin e nevojshem duke u konsultuar me mjekun e familjes. Per momentin jam ne gjendje te qendrueshme shpresojme te shkoj gjithcka mire!”, shkruan ajo.