Showbizz


Sara bëhet nostalgjike menjëherë pas lindjes, publikon foton me barkun e rrumbullakosur

Postuar nga admin

21st December 2020

Çifti më i përfolur i showbizit shqiptar tashmë janë bërë prindër për herë të parë.

Më datën 14 dhjetor erdhi në jetë vajza e Ledrit dhe Sarës të cilën e pagëzuan me emrin e rrallë Poem Blu.

Ndërsa sot, Sara është bërë nostalgjike gjatë kohës që ka qenë shtatzënë dhe ka ndarë me ndjekësit një foto, ku shfaqet me barkun e rrumbullakosur.

“Nuk jam shtatzënë më por pasi që nuk kam fotografi të reja për të postuar ja një e vjetër”, ka shkruar ajo në Instagram.