Showbizz


“Shade” , rikthen Elvana Gjatën !

Postuar nga admin

19th October 2018

Elvana Gjata i është rikthyer projekteve muzikore, pavarësisht lajmeve më të fundit që kanë qarkulluar për të. Duket se nuk ka gjë që e ndal artisten dhe që e mban atë larg karrierës muzikore. Këngëtarja ka publikuar vetëm pak orë më parë videoklipin e saj më të ri të këngës “Shade” në bashkëpunim me producentin Poo Bear.