Showbizz


Shkon me pushime, aktori shqiptar përfundon në spital

Postuar nga admin

13th August 2021

Aktori i njohur nga Kosova, Fisnik Ademi ka përfunduar në spital. Ai është ndeshur papritur me një problem serioz të papritur shëndetësor.

Burime për Prive.al kanë konfirmuar se ngjarja ka ndodhur gjatë pushimeve të familjes në Jug të Shqipërisë.

Me urgjencë, Ademi i është nënshtruar kontrolleve mjekësore dhe fatmirësisht, tashmë është në një gjendje stabile shëndetësore.

Lajmin e ka konfirmuar bashkëshortja e tij, modelja e njohur Dhurata Lipovica.