Showbizz


Shokon Alban Skenderaj: Ky do jetë koncerti im i fundit!

Postuar nga admin

21st December 2018

Alban Skënderaj mbetet prej vitesh një nga këngëtarët më të dashur për publikun shqiptar, këngët e të cilit janë kthyer në hite dhe dëgjohen nga të gjithë.

Mirëpo sot Albani i ka shokuar fansat me postimin e fundit ku njofton për një koncert në Tiranë.“Kjo do jete performanca ime e fundit ne Tirane per nje kohe te gjate”, shkruan Albani.

Nuk dihet arsyeja pse këngëtari për një kohë të gjatë nuk do performojë në Tiranë dhe ky postim i tij është mbushur me komente nga fansat që e pyesin.