Lajme


Shqiptari i shkruan këngëtarit me famë botërore dhe mesazhi bëhet viral në rrjet

Postuar nga admin

5th November 2021

Zayn Malik është një ndër emrat më të suksesshëm të industrisë muzikore botërore. Këngëtari britanik ka qenë kohët e fundit në qendër të vëmendjes pas pretendimeve se është ndarë nga Gigi Hadid, me të cilën ka dhe një vajzë.

Zayn Malik releases new single and video 'Better' - LionhearTV

Mirëpo, së fundmi, është bërë viral për shkak të një postimi të një shqiptari nga Kosova. Shqiptari i ka dërguar një mesazh në llogarinë e tij në Instagram, në gjuhën shqipe, duke i thënë se fotoja e tij gjendet pothuajse në çdo berberhane të vendit.