Showbizz


Si asnjëherë më parë, Tayna vishet si “babagjysh”

Postuar nga admin

2nd December 2020

Reperja e njohur Tayna, është një nga artistet më të pëlqyera të estradës shqiptare.

Ajo veç anës profesionale, pëlqehet së tepërmi për pamjen e saj dhe format trupore.

Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, bukuroshja është shfaqur më ndryshe se herët të tjera.

Ajo ishte veshur si një “babagjysh” për festat e fundvitit. Tayna kishte aplikuar makiazh duke ekspozuar tiparet mahnitëse.