Showbizz


Si dy pika uji, Sara Hoxha prezanton për herë të parë nënën

Postuar nga admin

24th March 2021

Partnerja e Ledrit, Sara Hoxha është kthyer në një nga vajzat më të ndjekura në rrjete sociale.

Ajo është shumë aktive, pasi ndanë herë pas here momente me Ledrin apo me vajzën e tyre, Poem Blu.

Ndërkohë sot Sara ka prezantuar për herë të parë nënën e saj, ndersa festoi ditëlindjen.

“Të uroj gëzuar ditëlindjen e bukura ime mami”, ka shkruar ajo sipër fotos.
Ndërsa të gjithë janë surprizuar me ngjashmërinë e madhe mes tyre dhe nuk kanë nguruar të komentojnë.