Uncategorized


Skena të nxehta në vaskë, Butrint Imeri dhe modelja seksi bëhen bashkë

Postuar nga admin

17th December 2020

Këngëtari i njohur, Butrint Imeri pritet të publikojë së shpejti këngën e tij të re. Kënga titullohet “Phantom” dhe është paralajmëruar prej kohësh.

Vetëm së fundmi, Butrinti ka ndarë në rrjete sociale një video të shkurtër nga ky projekt i ri. Ai ka zbuluar se modelja dhe aktorja Arta Nitaj është protagonistja në klipin e tij.

Arta shfaqet joshëse, brenda një vaske. “Shijen bonbon ama helm je! Phantom”, ka shkruar Butrinti krahas videos, duke i bërë tag modeles.