Showbizz


Stilistja shqiptare vesh aktoren me famë botërore

Postuar nga admin

23rd August 2021

Krijimet e stilistes shqiptare, Teuta Matoshi kanë tërhequr gjithmonë vëmendjen e yjeve botërorë, mes tyre dhe aktorja amerikane Blake Lively. Aktorja e njohur feston ditëlindjen pas disa ditësh por festa ka nisur që në fundjavë.Blake Lively isn't much of a 'People' person as star's cover was  second-lowest seller of the year - New York Daily News

Teuta Matoshi - Wikipedia

Ajo ka zgjedhur të veshë një fustan të krijuar nga stilistja shqiptare, pamje të cilat i ka ndarë dhe me ndjekësit në profilin e saj në Instagram. Aktorja e ka kombinuar fustanin me një palë këpucë Christian Louboutin dhe aksesorët nga Lorraine Schwartz.