Showbizz


Tayna feston ditëlindjen, por vëmendjen e merr urimi i reperit ndërkombëtar

Postuar nga admin

15th December 2020

Tayna festoi ditën e djeshme ditëlindjen e saj, ku mbushi 24-vjeçe. Ajo e ka pritur këtë moment të veçantë në shoqërinë e miqve e personave më të afërt, duke organizuar një festë të madhe.

Reperja u shfaq super seksi, e veshur me një fustan të shkurtër rozë pas trupit, i cili gjithashtu i tregonte bustin.

Ajo nuk ka nguruar të marrë edhe shumë urime në rrjetet sociale, por vëmendje mori ai i reperit gjerman Bonez, i cili numëron mbi 2.4 milionë ndjekës në Instagram dhe është shumë i suksesshëm jashtë.

Ai ka ndarë në Instastory foton që reperja postoi në Instagram për të uruar veten, pa shkruar asgjë.