Showbizz


Tayna projekt me reperin e njohur

Postuar nga admin

1st July 2021

Reperja e njohur, Tayna do të vijë së shpejti me një këngë të re. Ajo ka bashkuar forcat me reperin e njohur francez, L’Algerino.

Ky projekt muzikor titullohet “La Boca” dhe do të publikohet sot në orën 18:00. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Tayna, me anë të një postimi në rrjete sociale.

Kujtojmë se pak kohë më parë reperja publikoi këngën “Ti Harro”, në bashkëpunim me Azetin.