Showbizz


“Të dua” e Aurela Gaçes, sukses te menjehershem

Postuar nga admin

15th May 2018

Këngëtarja e njohur, Aurela Gaçe ka publikuar projektin e ri të paralajmruar para disa muajsh.

“Të dua” quhet ky projekt që është punuar nga Kledi Bahtii nga “Threedots Production” dhe Fifi.

Gjithashtu projekti është i kompletuar edhe me videoklip punuar nga “Max Production”.

Më poshtë keni projektin e ri të ikonës Aurelë.