Lajme


Thyen rekord në pak orë kënga e re e Fifi-t. “Rrëmben” dhe vëmendjen e Ramës

Postuar nga admin

30th November 2021

“Diell” është kënga më e re e këngëtares shumë të dashur të publikun, Fifi-t, të cilën e realizoi gjatë kohës që ishte brenda shtëpisë së Big Brother VIP. Projekti mori një vëmendje të madhe ditën e sotme pasi kryeministri Rama ndau një video në rrjete sociale, me në sfond këngën e saj.

Kënga është pritur shumë mirë nga publiku dhe brenda 24 orësh ka gjeneruar 1 milion klikime. Ndërsa deri më tani numëron rreth 2 milionë klikime. Ndërkohë, kujtojmë që këngëtarja reagoi pasi kreu i qeverisë ndau këngën e saj në rrjete sociale. “Pa fjalë”, shkroi ajo duke lënë të kuptohet se është shumë e entuziazmuar.