Showbizz


U bënë prindër, Marina dhe Getoari ndajnë foton e parë me Marget

Postuar nga admin

25th November 2021

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi u bënë prindër për herë të parë ditën e djeshme dhe janë bekuar me një vajzë që e kanë quajtur Marget, që në fakt është një bashkim i emrave të tyre.

Si moderatorja, ashtu edhe këngëtari kanë ndarë foton e parë me Marget, edhe pse fytyra e saj nuk duket. Ata kanë postuar një foto ku mbajnë në duart e tyre, dorën e vogël të Marget.

Në postimin e ndarë në Instagram të dy shkruajnë:

“Faleminderit Zotit qe na bekoi me nje engjell si ti, Jeta jone. MARGET SELIMI
24/11/2021”

 

 

Luana Vjollca ishte ajo që reagoi e para për lajmin e bukur dhe u shpreh mjaft e lumtur pasi u bë teze.